مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش .

مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش

که‌های سیب‌زمینیبرای این طریق فقط یک خنجر یک سیب‌زمینی

بهترین کرم ضد لک

نحوه نخستین: تکه‌های سیب‌زمینیبرای این طریق فقط یک خنجر یک سیب‌زمینی نیاز دارید.

چه گونه مصرف کنیم؟سیب‌زمینی را تکه تکه فرمایید.کمی آب روی سیب‌زمینی‌ها بریزید تا مرطوب شوند.سیب‌زمینی‌ها روی لک‌های رخ خویش قرار دهیدپس از 10 دقیقه آنان‌را بردارید.چند بار مصرف کنیم؟برای از در میان بردن لک چهره بهتر میباشد هر روز این طریق را آزمون فرمائید.
شیوه دوم: سیب‌زمینی و آب‌لیموبا به کار گیری از خاصیت سفیدکنندگی لیمو و سیب‌زمینی می‌اقتدار ترکیبی بی نیاز از ویتامین C برای رفع لک چهره تنظیم کرد.
مواد ما یحتاج:سیب‌زمینی1 فنجان آب داغ1 قاشق غذاخوری آب‌لیموپد پنبه‌ایچه‌گونه مصرف کنیم؟سیب‌زمین‌ها را تکه کرده و آنها را در آب داغ تر فرمایید.اذن دهید سیب‌زمینی‌ها به بازه 1 ساعت در آب بمانند.سیب‌زمینی‌ها را از آب بیرون نمائید و آبلیمو را به آب سیب‌زمینی طولانی تر فرمایید.محلول را در سردخانه گذارده و اذن دهید به دوران 1 ساعت خنک شود.با به کار گیری از پد پنبه‌ای محلول خنک سیب‌زمینی و آب‌لیمو را مستقیما روی لک‌های فیس بمالید.بعد از 20 دقیقه رخ خویش را آب بشویید.چند بار به کار گیری کنیم؟برای مشاهده فیض بهتر روزمره 2 توشه از این محلول استعمال فرمائید
آلوئه‌او راآلوئه‌او‌را یک گیاه جادویی برای پوست میباشد. این گیاه خاصیت فراوانی داراست. به همین ادله برای رفع لک رخ و بخش اعظمی از اشتباهات پوستی از آلوئه‌او را استعمال می شود. این گیاه دربردارنده ویتامین‌های A، B و C میباشد. علاوه بر این ویتامین‌ها آلوئه‌ورا دارنده مقادیر متعددی آمینواسیدهای موءثر برای تن میباشد. از خاصیت آلوئه‌ورا برای رفع تیرگی و لک رخ، متوقف کردن مراحل پیری پوست و همینطور آبرسانی پوست به کار گیری می‌گردد.


طریق نخستین: ژل آلوئه‌او راژل آلوئه‌او‌را مستقما از برگ آن استخراج میگردد. استعمال از ژل آلوئه‌او را یک کدام از شایسته ترین نحوه‌ها برای رهایی از لک رخ میباشد.
چه گونه مصرف کنیم؟نخست با یک خنجر لایه فرنگی آلوئه‌او‌را را برش داده و ژل آن را بیرون نمایید.ژل را با به کارگیری از انگشت خویش مستقیما روی لک‌های فیس خویش قرار دهید.بعداز 20 دقیقه فیس خویش را با آب بشویید.چنددفعه به کارگیری کنیم؟برای رفع لک‌های رخ خویش می توانید هر روز از ژل آلوئه‎او را استعمال فرمائید.
شیوه دوم: ژل آلوئه‌او را، شکر و آب‌لیموشکر یک لایه‌بردار کارکشته میباشد که سلول‌های مرده پوست را از در میان میبرد. آب لیمو و آلوئه‌او را نیز یک ادغام منحصربه‌فرد برای رفع لک تولید می کنند. با استعمال از این ماسک پوست شما صاف و درخشنده خواهد شد.
مواد مایحتاج2 جام ژل آلوئه‌او‌را1 قاشق غذاخوری شکر2 قاشق غذاخوری آب‌لیموچه گونه استعمال کنیم؟ژل آلوئه‌او‌را، شکر و آب‌لیمو را در یک پیاله ریخته و خوب ترکیب نمایید.با دست خویش اسکراب بدست آمده را روی چهره بخصوص نقاط تیره ماساژ دهید.بعد از 10 دقیقه چهره خویش را با آب شسته و از یک مرطوب کننده به کارگیری نمایید.چند دفعه به کارگیری کنیم؟برای از فی مابین بردن لک چهره خویش هر روز از این اسکراب استعمال فرمایید.


برچسب: بهترین کرم ضد لک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۶:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیب زمینی چه طور لک های رخ را از میان می‌برد؟

بهترین کرم ضد لک
سیب زمینی چه طور لک های رخ را از میان می‌برد؟
سیب زمینی دارنده خاصیت سفیدکنندگی ملایمی میباشد که برای از در بین بردن جوش رخ، آکنه و لک مطلوب میباشد.
دارنده نشاسته میباشد که تیرگی پوست را کاهش داده و درخشش طبیعی پوست تان را ارتقاء می‌دهد.
آنزیم کاتکولاز مو جود در سیب زمینی با کاهش تغییر تحول رنگ پوست، پوست را سلامت نشان میدهد.
ویتامین های جان دار در سیب زمینی (A، B، C و E) به کاهش پیری زودرس چهره یاری کرده و به این طرز لکه های پیری و تیرگی ها را کاهش میدهد.
سیب زمینی فرایند پیری را نماید کرده و پوست را تغذیه (مرطوب) می نماید تا از تکوین جوش خودداری نماید.

ماسک سیب زمینی با ماست و آرد برنج
آرد برنج پوست را لایه برداری کرده و سلول های مرده آن را می زداید و ماست دارنده خاصیت تهیه و تنظیم کننده چربی پوست میباشد که خیر صرفا از ساخت چربی مازاد پوست دوری می‌نماید، بلکه میکروب های مولد جوش را هم از فی مابین می‌برد. این ماسک، رنگ طبیعی پوست را بازگردانده و براین اساس هایپرپیگمنتاسیون را کاهش می‌دهد.

فرایند تهیه و تنظیم ماسک:
۱ قاشق غذاخوری سیب زمینی نپخته رنده گردیده یا این که پوره گردیده را با ۱ قاشق غذاخوری آرد برنج و ۲ – ۱ قاشق غذاخوری ماست ترکیب فرمایید.
مواد را به خیر با هم ترکیب نمایید تا خمیر لطیفی نتیجه ها شود و آن را به طور بمالید؛ بیش تر روی لک ها و بخش های تیره بمالید.
اذن دهید ماسک حدود ۳۰ دقیقه بماند، یه خرده گلاب به طور اسپری نمائید تا ماسک مرطوب بماند.
درحال حاضر به آرامی فیس خویش را با انگشتان تمیزتان به بازه زمانی ۴ – ۳ دقیقه ماساژ دهید و با آب بشویید.
پوست تان را کم آب فرمایید و یک مرطوب کننده طبیعی بزنید تا از شر لکه های تیره خلاص گردید.


برچسب: بهترین کرم ضد لک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۹:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

نکات مهمی که بایستی در حیث گرفت

کرم ضد لک عالیامروز کارایی کرده ایم شایسته ترین ماسک های سفیدکننده فوری پوست رخ را معرفی کنیم. که تهیه و تنظیم آن‌ها بسیار بی آلایش بوده و می‌توانید از آنها در منزل تحت عنوان ماسک پر‌نور کننده پوست به کارگیری فرمایید.

می گردد اظهار‌کرد که با دقت به معاش مالامال مشغله مان، داشتن پوستی فارغ از نقص‌، آرزویی بیش وجود ندارد. به علاوه، دست اندرکاران دیگری مثل آلودگی، اشعه ی یو او خورشید، استرس و رژیم غذایی نامناسب، جراحت بیشتری به پوست زده و رنگ پوست را ناهمگون می نماید. حتی در صورتی‌که از این ها هم بگذریم، بخش اعظمی از تولید ها آرایشی بازار، مواد افزودنی و شیمیایی مضری دارا‌هستند که به جای بهبود و براق کردن پوست تان، منجر صدمه حتی بیش تر به پوست می گردد.

شایسته ترین شیوه راه حل در‌این مواقع، به کار گیری از مواد یا این که تولید ها طبیعی میباشد که مشکلی ساخت نمی‌کنند. این مواد که موثر هم می‌باشند، پوست را پر‌نور و رنگ آن را یکنواخت کرده، لکه ها را کاهش داده، پوست را در مقابل اشعه ی یو او مقاوم کرده و باکتری های مضر پوست را از فی مابین میبرند.

نکات مهمی که بایستی در حیث گرفت
پیش از به کار گیری از این ماسک های سفیدکننده رخ فوری، می بایست در لحاظ بگیرید که نگهداری از پوست و مراقبت از آن بسیار قضیه مهمی میباشد. پوست، اضافه به خیال و خاطر توده شدن سلول های مرده و جراحت ناشی از آلودگی و اشعه ی یو او، کدر و لکه دار می‌گردد.

شستن و تزکیه و لایه برداری پوست با به کارگیری از ماسک ها و لایه بردارها، آلودگی و کثیفی ها را به یاروهمدم سلول های مرده پوست، از در میان میبرد. مرطوب کردن پوست بعداز شستن و تزکیه، سبب آبرسانی و تغذیه آن میشود. به خیال و خاطر داشته باشید، پیش از اینکه پوست خویش را در مقابل نور و روشنایی خورشید قرار دهید تا ویتامین D ما یحتاج را جذب فرمایید، از کرم ضدآفتاب قابل قبولی به کارگیری کرده تا اشعه ی یو او خورشید صدمه ای به سلول های پوست تان نزند.

ماسک های پر‌نور کردن پوست خانگی
ماسک پاپایا و عسل
پاپایای نو خیر فقط خوشمزه میباشد بلکه برای پوست هم بسیار موثر میباشد. این میوه آنزیم هایی زیرا پاپائین و آلفا هیدروکسی اسید داشته که امکان انحلال سلول های مرده و از فی مابین بردن آلودگی ها را دارااست که همین هم منجر پر‌نور ساختن پوست می گردد. عسل که ماده دیگر این ماسک پر‌نور کننده پوست میباشد، دارنده خواص ضدباکتری بوده که منجر حفظ از پوست میگردد.

مواد لازم
نصف استکان پاپایای نو ی قطعه گردیده
1 قاشق چایخوری عسل
شیوه ی تولید و مصرف
قطعات پاپایا را له نمایید تا خمیری قابل انعطاف و غلیظ به دست آید.
به‌این خمیر، عسل بیشتر کرده و ادغام نمایید.
خمیر به دست آمده را بر روی پوست زده و 20 دقیقه طاقت فرمایید.
آن‌گاه پوست خویش را با آب گرم بشویید.
سپس هم پوست را توشه دیگر با آب سرد شسته و با حوله کم آب فرمایید.
تعداد دفعات مصرف
هر شب پیش از خواب

مطلوب چه جور پوستی میباشد؟
پوست چرب، پوست عادی

اعتنا
پاپائین ممکن میباشد که منجر بروز آلرژی در بعضی اشخاص شود. درصورتی که به پاپایا و محولاتش آلرژی دارید، از این ماسک وایتکس رخ به کارگیری نکنید.

ماسک پوست پرتقال کم آب گردیده و ماست
پرتقال در اکثر منزل ها در دسترس بوده و بسیار هم برای پر‌نور کردن پوست موثر میباشد. این میوه همینطور بی نیاز از ویتامین C بوده که سبب ساز از دربین رفتن لکه ها می گردد.

مواد لازم
یه خرده پوست پرتقال
1 قاشق چای خوری ماست معمولی
طریق تولید و مصرف
یه خرده پوست پرتقال را دو تا سه روز ذیل آفتاب قرار داده تا کم آب شوند
زمانی که به وضعیت تردی رسیدند، آن‌ها‌را پودر نمائید.
یک قاشق چای خوری از این پودر را با ماست ادغام نمایید تا خمیری یکنواخت نتیجه ها شود.
خمیر را به پوست خویش بزنید (بعد از شستن پوست) و 15 تا 20 دقیقه طاقت نمائید.
آن‌گاه پوست خویش را با آب گرم بشویید.
تعداد دفعات مصرف
می قدرت یک روز درمیان پیش از خواب از این ماسک پر‌نور کننده پوست به کار گرفت.

مطلوب چه دسته پوستی میباشد؟
هر دسته پوستی

ماسک گوجه خارجی، ماست و جو دوسر
لیکوپین جان دار در گوجه خارجی که برهان رنگ قرمز‌رنگ آن میباشد، به پوست خواص مقاومت در مقابل اشعه یو او می‌دهد و از پیری پوست و هر اثری که به جهت بالا رفتن سن در پوست تولید میشود، خودداری می‌نماید. گوجه خارجی، به خیال داشتن مقدار متعددی آنتی اکسیدانی که دارااست، یک کدام از مواد غذایی می‌باشد که سبب سپید شدن پوست می‌شود. در تحقیقی که در‌این ارتباط در آلمان انجام یافته، اثبات گردیده که لیکوپین جان دار در گوجه خارجی ضدسرطان هم میباشد. جو دوسر هم در‌این ماسک پر‌نور کننده پوست تحت عنوان لایه بردار برای بهبود پوست به کارگیری می‌گردد.

مواد لازم
1 عددگوجه خارجی
1 قاشق چای خوری ماست(نو و بی آلایش)
1 قاشق چای خوری جو دو راز
طریق تولید و مصرف
گوجه خارجی را نصف کرده و یک یا این که دو قاشق چای خوری از آب آن را بردارید.
جو دو راز را در پیاله ای بریزید و آب کوجه خارجی و ماست را به آن بیشتر نمائید. آنها‌را به خیر و خوبی باهم ادغام نمائید.
ماسک را بر روی رخ زده و حدودا 20 دقیقه حوصله نمائید.
آن گاه رخ تان را با آب گرم بشویید.
تعداد دفعات مصرف
ترجیحا دو تا سه توشه در هفته

مطلوب چه مدل پوستی میباشد؟
چرب، عادی ، مختلط

ماسک شیر، آبلیمو و عسل
آبلیمو بی نیاز از ویتامین C بوده که به خیال تاثیر در کاهش ساخت ملانین (رنگدانه ای که سبب لکه شدن پوست می گردد)، برای پر‌نور کردن پوست بسیار موءثر میباشد.

مواد لازم
1 قاشق چای خوری شیر
1 قاشق چای خوری آبلیمو
1 قاشق چای خوری عسل
روش تولید و مصرف
مواد را در ظرف ای باهم ادغام نمایید.
خمیر به دست آمده را بر روی پوست بزنید (بعداز شستن و تزکیه پوست) و حدودا 20 دقیقه حوصله نمایید.
بعد از آن فیس تان را با آب گرم بشویید.
تعداد دفعات مصرف
میتوانید یک روز دربین پیش از خواب از این ماسک آب ژاور فیس به کارگیری نمایید.

مطلوب چه دسته پوستی میباشد؟
هر جور پوستی

اعتنا
در صورتی به خیال اسیدی بودن آبلیمو در پوست خویش شم سوزش کردید، بلافاصله ماسک را منزه کرده و قطعه یخی بر روی محل سوزش بمالید.


برچسب: کرم ضد لک عالی،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۴:۱۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

خرید بک لینک به سبک شیک رنک

ر

شیک رنک

به گفته سامانه ارتقا رتبه مجموعه شیک رنک (chicrank.com) برای این که سایتی بتواند در گوگل جایگاه اول را کسب کند باید به بک لینک های قدرتمندی بطور هوشمندانه اهمیت دهد .
 
یکی از مهم ترین و پر استفاده ترین تکنیک های کاربردی و پر اهمیت ترین گزینه موثر در رتبه بندی نتایج گوگل خرید بک لینک قوی می باشد اما خرید بک لینک هر چند با کیفیت به تنهایی کافی نیست و باید هوشمندانه عمل کنید. .
 
خرید بک لینک به سبک گذشته چندان تاثیر گذار نخواهد بود با خرید بک لینک هوشمندانه مجموعه شیک رنک به شکل استنادارد و طبیعی رتبه کلمات کلیدی و سایت خود را در نتایج به شگل شگفت انگیزی ارتقا دهید.
 
در زمان خرید بک لینک هوشمندانه باید در کلمات کلیدی خود از Keyword + Brand + url و عبارت های هم خانواده کلمات کلدی و مرتبط سایت خود بشدت استفاده نمایید .
 
 
با این تکنیک بطور شگفت انگیز و استاندارد و کاملا طبعی بدون ریسک پنالتی شدن در کلیه کلمات کلیدی با افزایش سرچ بالا خواهید آمد .
از خرید بک لینک صرفا با کلمه کلیدی به تنهایی پرهیز کنید بروز باشید و بطور هوشمندانه ای روی برند سایت در کنار کلمات کلیدی استفاده کنید.
 
در صورتی که سایت شما بک لینک های قدرتمند و با کیفیتی نداشته باشد نمی تواند در نتایج جستجوی برتر و ابتدایی گوگل جایی داشته باشد .
 
 
از پکیج های مدیریت شده مجموعه شیک رنک بی نتیجه نخواهد بود و این جمله ای تبلیغاتی نیست چون با همین کلمه "خرید بک لینک" با کمک همین پکیج در صدر نتایج جستجو قرار دارد .
 
سامانه شیک رنک با در نظر گرفتن فاکتور های مهم در کیفیت لینک های خروجی از جمله (اسپم سورس-اتوریتی-تعداد لینک خروجی و...) جهت حفظ و ارتقا قدرت بک لینک ها را کاملا استاندارد را در قالب سرویس های قدرتمند زیر در اختیار وبمستران و سئو کاران گرامی قرار می دهد .
 
 
برخی از مزایای خرید بک لینک در شیک رنک:
- 99 درصد وبسایت ها دارای گواهینامه امنیتی ssl جهت افزایش ضریب اعتماد گوگل
- امکان دسترسی به وب سایت ها از طریق اینترانت و اینترنت جهت افزایش بازدید و ارتقا رنکینگ الکسا
- 99 درصد دامین ها قامتی بالای 4 سال
- عمومی بودن وب سایت جهت لینک سازی برای کلیه وب سایت ها از جمله سایت شما
- 99 درصد دامین وب سایت ها رنک دار و دارای پیج رنک گوگل
- سایت های فعال و معتبر و مدیریت شده
- 99 درصد دامین ها دارای پیج اتوریتی قابل قبول
- تقویت سئو و قدرت دامین کلیه وب سایت ها
- ثبت شده در گوگل وبمستر و بروز رسانی مداوم جهت ارتقا کیفیت
- بروز رسانی موقعیت جغرافیایی سرور ها در زمانبندی های مختلف
- بروز رسانی قالب رنگبندی و تنوع وب سایت ها در زمانبندی های مختلف
- حفظ استاندارد و تعداد خروجی جهت ارتقا بازدهی و کیفیت آنها
- دو فالو یا فالو بودن کلیه بک لینک ها
- تضمین عدم پنالتی شدن سایت
- ارزش و کیفیت هر 1 بک لینک جدول بالا برابری دارد با 1000 بک لینک بی کیفیت
- تعرفه بسیار عالی نسبت به بازدهی و کیفیت
 
 

سوالات متداول پیرامون خرید بک لینک

آیا واقعا خرید بک لینک برای ارتقا رتبه سایت در گوگل موثر است؟
بدون شک بله یکی از مهمترین الگوریتم های گوگل برای ارتقا جایگاه و رتبه سایت ها بک لینک های دریافتی از سایت های دیگر است اما عواملی مانند پیج اتوریتی - اسپم سورس - صفحات ایندکس شده سایت میزبان بک لینک ها نیز در کیفیت خروجی بک لینک های بشدت تاثیر گذار هستند.
 
اصلا خرید بک لینک چیه؟
به لینک دریافتی از سایت های دیگر بک لینک گفته می شود بک لینک های و نکته بسیار مهم در پکیج های بک لینک لینک های دریافتی از تمام صفحات آن سایت است.
 
 
فالو یا نوفالو بودن بک لینک ها در کیفیت تاثیر دارد؟
بک لینک ها اصولا به دو روش رل فالو و رل نوفالو تقسیم می شوند لینک هایی با رل فالو در گوگل تاثیر گذارتر می باشد و تمام بک لینک هایی که توسط شیک رنک ایجاد میگردد فالو می باشند.
 
 
چه مدت طول می کشد تا نتایج و تاثیر بک لینک ها دیده شود؟
بطور کلی برای ظهور نتیجه مطابق فرایند طبیعی بایستی توسط گوگل شناسایی شوند که این موضوع خارج از اختیار ما بوده و بصورت مستقیم به گوگل مرتبط می شود و حداقل 2 هفته و حداکثر 3 ماه زمانبر خواهد بود.
 

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۵۰:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۹:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ماسک ضد جوش فوق العاده توانا تخم‌مرغ و روغن درخت چای


ماسک ضد جوش فوق العاده توانا تخم‌مرغ و روغن درخت چای
ترکیبات جان دار درین ماسک برای نزاع با جوش و آکنه بسیار موءثر میباشد. سفیده‌ی تخم‌مرغ به صورت طبیعی سبب ساز دفع و کاهش چربی زائد پوست می گردد و آبلیمو سلول‌های مرده را از میان میبرد و منافذ مسدود پوست را گشوده کرده و ضد عفونی می نماید.

بهترین کرم ضد لک

با این تفاصیر ، ماسک تخم مرغ و روغن درخت چای را نیز در تیم « شایسته ترین ماسک چهره برای جوش » قرار می دهیم.

راهبرد
برای اصلاح کردن ماسک، سفیده‌ی یکی تخم‌مرغ را با چنگال هم بزنید و ۲ تا ۳ قطره روغن درخت چای و آب نصف یک لیموی جدید را به آن بیش تر فرمائید.

ماسک به دست آمده را به یاری یک فرچه آرایشی روی صورتتان زده و شکیبایی فرمائید تا بی نقص کم آب شود و آنگاه صورتتان را با آب سرد بشویید.

می‌توانید از این ماسک ۲ تا ۳ توشه در هفته برای رهایی از جوش های فیس و یا این که جای آنان استعمال نمایید.


شایسته ترین ماسک فیس برای جوش ؛ ماسک ترکیبی عسل و خاک رس
شاید اسم این ماسک برایتان یه خرده خیره کننده به لحاظ رسد البته خاک رس برای رفع اشتباهات پوستی بسیار اثرگذار میباشد و حتما ماسک عسل و خاک رس را میتوان در مجموعه « شایسته ترین ماسک چهره برای جوش » جای اعطا کرد.
ترکیبات جان دار در خاک رس قادر است پوست را پاک نماید و به‌ علت خاصیت ضد باکتریایی، برای رفع جوش و آکنه موءثر میباشد.
خاک رس اشکال مختلفی داراست و به عنوان مثال خاک رس سبز برای پوست‌های چرب یا این که خاک رس سپید برای پوست‌های حساس بسیار مطلوب و موءثر میباشد.

راهبرد
برای تنظیم‌ی این ماسک ضد جوش کافیست ب۱ قاشق غذاخوری خاک رس (متناسب با جور پوست خویش) را با ۱ قاشق چای‌خوری عسل و پاره ای آب ترکیب فرمایید.

رس (متناسب با دسته پوست خویش) را با ۱ قاشق چای‌خوری عسل و کمی آب ترکیب نمایید.

آن‌گاه ماده خمیری به دست آمده را ۲۰ دقیقه روی پوست خویش بگذارید و بعد صورتتان را با آب گرم بشویید.

هفته ای یکبار میتوانید از این ماسک استعمال نمائید و تاثیر آن را در از فی مابین بردن جوش های خویش ببینید.


ماسک از فی مابین موفق جوش فندق افسونگر و آلوئه‌ورا
فندق افسونگر گیاهی از تیره انجیریان بوده و دارنده خاصیت ضد میکروبی و ضد التهابی بوده و سبب از در میان بردن چین و چروک و جوش رخ میگردد و در معالجه اگزما بسیار موءثر میباشد.

راهبرد
برای تصحیح کردن این ماسک ۵ قاشق غذاخوری پودر فندق افسونگر را با ۲ قاشق غذاخوری ژل آلوئه‌ورا ادغام نمائید و چندین قطره روغن درخت چای یا این که روغن اسطوخودوس به آن بیش تر فرمایید تا تاثیر آن دوچندان شود.

با به کارگیری از این ماسک‌ حاذق خواهید بود می توانید، به‌ آسانی در خانه نقص‌ پوست خویش را حل فرمائید و خوشگل و زیباتر گردید.

خصوصیت های جان دار درین ماسک و تاثیر فوق العاده ی آن سبب شده‌است تا پژوهشگران آن را در تیم شایسته ترین ماسک چهره برای جوش گزینش نمایند.


شایسته ترین ماسک چهره برای جوش ؛ ماسک چای سبز و عسل
چای سبز یکی‌از دیگر از ترکیبات شفابخش و اثرگذار در معالجه بیماری ها و اشتباهات پوستی لست. چای سبز پوست را مرطوب نگه داشته و سبب ساز کاهش التهاب آن میگردد.

عسل هم به جهت خواص آنتی باکتریالی کارکشته خویش و فوایدی که برای پوست دارااست، پای اثبات ماسک های چهره ضد جوش میباشد.

این ماسک علاوه بر معالجه جوش چهره سبب سبب رفع تیرگی پوست و از فی مابین بردن جای جوش گردیده و سبب ساز آبرسانی و جوانسازی پوست می‌گردد.

یک ماسک یکسری کاره که با یک تیر چندین نشان را می زند ، می بایست در تیم « شایسته ترین ماسک رخ برای جوش » قرار بگیرد.

راهبرد
برای تنظیم این ماسک ۱ قاشق غذاخوری از چای سبز و عسل را با کمی آب لیموی نو مخلوط فرمائید
و با یک براش یا این که یک تکه پنبه به پوستتان بزنید و ۵ دقیقه با حرکات دورانی روی چهره ماساژ دهید.

بعداز گذشت۱۰ دقیقه فیس خویش را با آب گرم بشویید. تاثیرات مثبت این ماسک ضد جوش در به عبارتی دفعات اولیه استعمال بر روی ژوست قابل مشاهده میباشد.


برچسب: بهترین کرم ضد لک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۰:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

علل و نماد های لک های پوستی


لکه های پوستی می‌توانند بصورت تغییر و تحول رنگ پوست یا این که لکه های تیره بروز نمایند، که عموما به وسیله آکنه یا این که جوش های پوستی تولید میشوند. درضمن ممکن میباشد ناشی از عدم تعادل هورمونی ، ژنتیک ، محافظت اشتباه از پوست، رژیم غذایی نامناسب ، آفتاب سوختگی و پیری نیز باشند.

جوش های سرقرمز ، راز سیاه یا این که سرسفید هم در مجموعه لکه های پوستی جای میگیرند که در اثر مسدود شدن منافذ پوست بروز می‌کنند. لکه های غیر مطلوب در هر جایی از تن ممکن میباشد ظواهر شوند ولی طولانی تر در فیس ، گردن ، کتف ها و پشت رایج می‌باشند.

بهترین کرم ضد لک

بازار لبریز گردیده از محصولاتی که برای جنگ با این لکه های پوستی تشکیل‌شده اند ولی این تولیدات اکثر اوقات لاکچری و شیمیایی می باشند. شما میتوانید برای برطرف کردن این لکه ها و نگهداری هم‌زمان از پوست تان به مامان طبیعت پناه ببرید.

معالجه های طبیعی برطرف کردن لکه های پوستی را دست کم به برهه زمانی دو هفته ادامه بدهید تا به حاصل دلخواه برسید. درباره با اثاثیه آرایشی ، از لوازمی به کارگیری فرمایید که موجب بسته شدن منافذ پوستی نشوند. رعایت این نکته امداد بسیار متعددی به دوری از لکه های پوستی خواهد کرد.

 

علل و نماد های لک های پوستی

همانگونه که تا قبل از این گفته شد جوش ، آکنه ، اگزما ، جوش های سرسیاه و سرسفید ، حساسیت ها ، خال ها و نقاط سالخوردگی و دیگر عارضه های شبیه پوستی و عفونت های پوست همه از علل لک های فیس می‌باشند.

تغییرات هورمونی ، استرس ، آفتاب سوختگی و عامل ها زیست محیطی مانند آلودگی هوا خطر تشدید این نقص‌ را خیر تنها در چهره که در کلیه قسمت های تن نیز ارتقا میدهند.

عواملی مانند موقعیت آب و هوای وحشتناک ، چربی بیش تر از حد پوست و به کارگیری از تولیدها آرایشی مانند کرم ها و دیگر تولیدها شبیه دربردارنده مواد شیمیایی نیز در بروز این لکه ها نقش دارا هستند.

به خصوص زنان بیش تر مستعد بروز لک در فیس و پوست می‌باشند که علت آن نوسانات هورمونی روزگار بلوغ ، قاعدگی ، بارداری و یائسگی است.

لکه های یگانه رخ مانند لکه های همانژیوم که دربردارنده عروق متسع عمیق در پوست می‌باشند در اثر وراثت ژنتیکی ساخت می‌شود. این لک ها معمولا در هنگام میلاد وجود دارا هستند و در تمام ارتفاع معاش باقی می‌مانند.

در اصل لکه های فیس نماد ها یا این که لک هایی از رنگدانه های تیره روی پوست می‌باشند. رخ وگردن مستعدترین نقاط برای این عارضه اند. هر چندین لک ها در پشت یا این که روی لهجه هم ممکن میباشد چشم شوند.

 

1.آب لیموترش

آب لیمو تحت عنوان یکی‌از معالجه های خانگی عالی برای پر‌نور کردن پوست به فعالیت می رود که نقاط تیره و متعددی رنگدانه های پوست را به جهت خواص سپید کنندگی کاهش می‌دهد. اسید سیتریک زیاد آن پوست را نازک می‌کند ، چربی مازاد پوست را گرفته و باکتری های برهان آکنه را از در میان می‌برد. در ضمن منافذ درشت پوست را توده کرده و آن را قابل انعطاف خیس مینماید. دیگر خاصیت زیبایی لیمو ترش را در اینجا بخوانید.


برچسب: بهترین کرم ضد لک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۳۶:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ماسک سفیده تخم مرغ و خاک رس برای برنا سازی پوست

بهترین کرم ضد لک
ساعد نیوز:
ماسک سفیده تخم مرغ و خاک رس برای برنا سازی پوست
سفیده تخم مرغ به محکم شدن و بهبود رنگ پوست امداد مینماید. سفیده تخم مرغ با کاهش اندازه منافذ وسیع پوست و کاهش سبوم (چربی طبیعی پوست) برای پوست چرب عالی میباشد. در واقع، منافذ پهناور پوست، فضا قابل قبولی برای رویش باکتری برهان جوش های گوشتی و که می باشد میباشند. بدین ترتیب، کوچک شدن متافذ پوست به کاهش آکنه نیز یاری می نماید. علاوه بر این، سفیده تخم مرغ دربردارنده آنزیم لیسوزیم میباشد که با هضم دیواره های سلولی، باکتری های ادله آکنه را می‌کشد. برای داشتن پوستی خوشگل و براق، میتوانید از ماسک تخم مرغ استعمال فرمائید. درصورتی که در‌پی شیوه های خانگی برای برنا سازی پوست می‌باشید، از طریق های دربردارنده تخم مرغ نگذرید.
مواد لازم:
– ۱ عدد سفیده تخم مرغ
– ۲ قاشق چایخوری خاک رس قهوه ای
امر تهیه و تنظیم ماسک سفیده تخم مرغ:
در آغاز، سفیده تخم مرغ و خاک رس قهوه ای را ادغام نمایید تا خمیری صورت شود.با امداد مداد گیسو، این خمیر را با حرکات صعودی روی فیس خویش بگذارید.اذن دهید تماما کم آب شود.آن را با آب ولرم بشویید و از مرطوب کننده به کارگیری نمایید.


۳. ماسک سفیده تخم مرغ و لجن زیبایی برای برنا سازی پوست
مواد لازم:
– ۱ عدد سفیده تخم مرغ
– ۱ قاشق غذاخوری لجن زیبایی
امر تهیه و تنظیم ماسک سفیده تخم مرغ:
سفیده و زرده تخم مرغ را غیر وابسته فرمائید.برای تنظیم ماسک، لجن زیبایی را به سفیده بیشتر کرده و ترکیب نمایید.ماسک را روی پوست گذارده و اذن دهید کم آب شود.آن را خوب بشویید.

۴. ماسک سفیده تخم و خامه شیر برای جوانسازی پوست
مواد لازم:
– ۱ قاشق چایخوری آبلیمو
– ۱ قاشق چایخوری سفیده تخم مرغ
– ۲/۱ قاشق چایخوری خامه شیر
فرمان تهیه و تنظیم ماسک سفیده تخم مرغ:
در ظرفی، آبلیمو، سفیده تخم مرغ و خامه شیر را ادغام نمایید. خمیر را روی پوست نهاده و اذن دهید ۱۵ دقیقه بماند. آن را با آب سرد بشویید. این فعالیت را یک یا این که دو توشه در هفته تکرار فرمائید.

۵. ماسک سفیده تخم مرغ برای جوانسازی پوست رخ و گردن
مواد لازم:
– عصاره خیار
– سفیده تخم مرغ
– روغن ویتامین
امر تنظیم ماسک سفیده تخم مرغ:
نخست نصف یک خیار را رنده کرده، روی یک صافی فشار دهید تا عصاره آن را بگیرید. بعد از آن این عصاره را بر چهره گذارده بگذارید کم آب شود. آن را با آب سرد بشویید. بهتراست این معالجه را روزی یک توشه انجام دهید.
همینطور می‌توانید ۱ قاشق غذاخوری ماست معمولی را با خیار رنده گردیده ادغام نمایید. آن‌گاه این ترکیب را ۱۰ تا ۱۵ دقیقه روی رخ بگذارید. آن را با آب ولرم بشویید. توصیه میشود این فعالیت را چند بار در هفته انجام دهید.

۶. ماسک سفیده تخم مرغ برای معالجه جوش پایین پوستی
مواد لازم:
– ۲ عددتخم مرغ
– ۱ قاشق چایخوری آبلیمو
– خودکار گیسو ماسک رخ
امر تنظیم ماسک سفیده تخم مرغ:
سفیده و زرده تخم مرغ را غیر وابسته کرده و آبلیمو را طولانی تر نمائید. خوب ادغام فرمائید.ترکیب را با مداد گیسو روی فیس بمالید.
سفیده تخم مرغ آنزیم هایی داراست که ساخت سبوم زیاد را کاهش داده و خارج زدگی ها را در اختیار گرفتن میکند. همینطور با تزکیه ناخالصی ها و آلودگی ها از روی پوست، منافذ را نیز گشوده می‌نماید. با این ماسک، جوش ها کم آب گردیده و با گاز معالجه میشوند.سفیده تخم مرغ را ۳۰ دقیقه روی پوست بگذارید و با آب گرم بشویید. بعداز آن با آب سرد بشویید.
سفیده تخم مرغ می‌تواند پوست را کم آب نماید. بعداز این معالجه، به کار گیری از مرطوب کننده را فراموش نکنید.


طولانی تر بخوانید


برچسب: بهترین کرم ضد لک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۷:۵۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بر طرف کننده لک

پودر پوست پرتقال را به سادگی می اقتدار در منزل تنظیم کرد همگی چیزهایی که می بایست انجام دهید این میباشد که آن را کم آب نمائید و آن‌ها‌را رنده فرمائید تا پودر شوند.

بهترین کرم ضد لک

یک قاشق چای خوری پودر پوست پرتقال را با دو قاشق غذاخوری ماست ترکیب فرمایید و خمیر را تنظیم کرده و شبیه اوامر قبلی برای خویش انجام دهید.
یکی‌از دیگر از فرمان العمل ها، مشتمل بر دو قاشق غذاخوری پودر پوست پرتقال، دو قاشق غذاخوری شیر و یک قاشق عسل میباشد ،از این معالجه ،یکبار در روز به کارگیری فرمایید.
زردچوبه:

احتمالا شما از زردچوبه در آشپزیتان به کار گیری می‌کنید، ولی احتمالا شما هیچ زمان از آن برای پوستتان استعمال نکرده اید. زردچوبه دربردارنده کورکومین، یک دسته آنتی اکسیدانی میباشد که به حذف لکه های تیره از پوست شما یاری میکند. ما دو شیوه دارویی را با شما به اشتراک میگذاریم، البته صد رد صد به خاطر داشته باشید ،در حالتی‌که خمیر زردچوبه را روی پوست خویش بیشتراز 20 دقیقه نگه دارید، پوستتان را لک دار می‌کند.

برای تنظیم یک خمیر، نصف قاشق چای خوری پودر زردچوبه را با یک قاشق چای خوری آب لیمو و دو قاشق غذاخوری شیر ادغام نمائید روی فیس خویش بمالید و بعداز 15 دقیقه شستشو دهید.
برای یک دسته خمیر یا این که ماسک دیگر، نصف قاشق چای خوری زردچوبه را با یک و نیم قاشق غذاخوری ماست و یک قاشق چایخوری روغن زیتون ترکیب نمایید پس از 20 دقیقه فیس خویش را شستشو دهید ، میتوانید چنددفعه در هفته این معالجه را انجام دهید.
چه گونه می قدرت از ساخت لکه های تیره پوستی پرهیز کرد؟!
بعضی از علل لکه های تیره پوستی غیر قابل اجتناب می‌باشند، از قبیل تغییرات هورمونی به علت حاملگی، ممکن میباشد بتوانید از به عبارتی زمان اولیه از تولید لکه های تیره خودداری نمایید.

از قرار به چنگ آوردن در مقابل اشعه های خورشید پرهیز نمایید و از مبداء های ویتامین D استعمال فرمایید.
یکی شایسته ترین راه و روش های خودداری از تولید لکه های تیره، مراقبت در قبال خورشید با به کار گیری از کرم های ضد آفتاب و اجتناب از قرار به چنگ آوردن در قبال نقطع ی عطف اشعه های خورشید میباشد.
در هنگام خروج از خانه در آفتاب از کلاه های آفتاب گیر وسیع، عینک آفتابی به کار گیری فرمایید و جامه های پوشیده بپوشید.


برچسب: بهترین کرم ضد لک،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۴۹:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آشنایی با ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 
یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

یخچال بوش مدل KAD80A104 جزء زیبا ترین و با کیفیت ترین یخچال های شرکت بوش می باشد. این مدل یخچال در دسته یخچال فریزر ساید بای ساید قرار دارد. یخچال فریزر مدل بوش KAD80A104 دو در بسیار بزرگ سرتاسری دارد. بنابراین این مدل یخچال از فضای کافی در دو بخش فریزر و یخچال جهت نگهداری مواد غذایی برخوردار است.

 

 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

ویژگی ها و مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

یکی از ویژگی های بارز این یخچال دارا بودن آبسردکن و یخساز بیرونی می باشد. وجود یخساز و آب سرد کن از دو نظر اهمیت دارد. یکی اینکه باعث سهولت و دسترسی سریع به آب خنک و یخ می شود. دوم اینکه با باز نکردن در یخچال می توان در مصرف انرژی صرفه جویی کرد. یخساز این مدل یخچال علاوه بر یخ قالبی می تواند یخ خرد شده هم در اختیار مصرف کننده قرار دهد. آب پس از وارد شدن به یخساز و آبریز از فیلتر تصفیه آب عبور می کند. بنابراین آب مصرفی کاملا تمیز و بهداشتی است.

 

بر روی در سمت راست یخچال KAD80A104 قسمتی به نام Homebar وجود دارد. این قسمت امکان دسترسی به بطری ها و سایر ظروف پر مصرف را برای مصرف کنندگان فراهم کرده است. بنابراین وجود قسمت Homebar مانع از زیاد باز و بسته کردن در یخچال خواهد شد.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

جهت سهولت استفاده از یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 پنل تنظیماتی در مجاورت آبسردکن تعبیه شده است. با این پنل تنظیماتی می توانید دمای یخچال و فریزر را در دمای دلخواه خود تنظیم کنید. یکی دیگر از خصوصیات بارز یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 وجود سیستم گردش هوای چندگانه است. این سیستم باعث خنک سازی یکنواخت فضای درون یخچال می شود. همچنین این سیستم با پخش یکنواخت هوای سرد باعث خنک سازی بهینه مواد غذایی موجود در یخچال خواهد شد. بنابراین مواد غذایی داخل یخچال همیشه طراوت و تازگی خود را حفظ خواهند کرد.

 

از دیگر مزایای یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 این است که هیچ وقت برفک نمی زند. بنابراین زحمت تمیزکاری برای مصرف کننده نخواهد  داشت. ظرفیت خالص این یخچال فریزر ساید بای ساید بسیار مناسب و 668 لیتر می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از قابلیت انجماد سریع برخوردار است. در صورت لزوم می توانید آن را به راحتی غیر فعال کنید. با استفاده از ویژگی قدرت انجماد سریع می توان 10 کیلو مواد غذایی را ظرف 24 ساعت به انجماد کامل رساند. قدرت انجماد سریع با کمک دو سیستم سرمای سریع و انجماد سریع انجام می گیرد. 

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 از سیستم کنترل دمایی دیجیتالی بسیار راحتی برخوردار می باشد. به عبارتی این مدل یخچال فریزر ساید بای ساید شامل سه نوع تنظیمات دمایی با محفظه مخصوص VITA FRESHPLUS است. بنابراین هر نوع ماده غذایی از قبیل میوه، سبزیجات، گوشت، ماهی و فرآورده های لبنی را می توانید با دمای مخصوص به آن نگهداری کنید.

 

رتبه انرژی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 رتبه A می باشد. این رتبه از مصرف انرژی بسیار کمی برخوردار است. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 در قسمت فریزر و یخچال قفسه های شیشه ای نشکن دارد. این قفسه ها تحمل تغییرات دمایی بسیار بالایی را دارند. نور ال ای دی جهت زیبایی و افزایش دید مصرف کننده در داخل یخچال قرار داده شده است. البته مصرف این نور بسیار پایین می باشد.

 

مشخصات فنی یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104

 

نوع یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104 یا ساید بای ساید و قیمت ساید بوش نسب به مدل متناسب می باشد. این مدل یخچال فریزر در وزن 129 کیلوگرم، طول 1812 میلی متر، عرض 928 میلی متر، عمق 856 میلی متر ساخته شده است. از نظر گنجایش دارای گنجایش یخچال 438 و گنجایش فریزر 230 لیتر می باشد. قسمت یخچال شامل 4 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 3 عدد کشو است. اما قسمت فریزر از 3 طبقه، 4 طبقه در قسمت درب یخچال و 2 عدد کشو برخوردار است.

 

(یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104)

 

 

جهت باز شدن درب یخچال به سمت راست و جهت باز شدن درب فریزر به سمت چپ می باشد. یخچال فریزر بوش مدل KAD80A104  از سیستم هشدار دهنده صوتی و بصری در صورت باز ماندن درب یخچال و درب فریزر برخوردار است. در صورت قطع شدن برق تا مدت 6 ساعت این مدل یخچال فریزر قادر است مواد غذایی شما را نگهداری کند. این یخچال قفل کودک ندارد. اما یخچال فریزر ساید بای ساید دارای محفظه نگهدارنده بطری می باشد.

 

منبع


برچسب: KAD80A104،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۸:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)